Loading...
اخبار سایت » 12 راهنمایی برای سفرهای هوایی با کودکان و تجربه یک سفر لذت بخش
موضوع :
12 راهنمایی برای سفرهای هوایی با کودکان و تجربه یک سفر لذت بخش
برای مسافران، همیشه سفر کردن با یک بچه کوچک و یا کودک در صدر فهرست "بدترین تجربه های پرواز" است، و این امر می تواند سبب بر انگیختن احساس اضطراب پدر و مادر ها برای سفر با خانواده خود شود. با این حال، برخی نکات ساده وجود دارد که به شما کمک می کند سفری بدون استرس و اضطراب را برای خود و خانواده تان ممکن سازید.

12 راهنمایی برای سفرهای هوایی با کودکان و تجربه یک سفر لذت بخش

برای مسافران، همیشه سفر کردن با یک بچه کوچک و یا کودک در صدر فهرست "بدترین تجربه های پرواز" است، و این امر می تواند سبب بر انگیختن احساس اضطراب پدر و مادر ها برای سفر با خانواده خود شود. با این حال، برخی نکات ساده وجود دارد که به شما کمک می کند سفری بدون استرس و اضطراب را برای خود و خانواده تان ممکن سازید.

1- صندلی خود را انتخاب کنید

در صورت امکان، پرواز با هواپیمایی هایی را انتخاب کنید که به شما اجازه پیش رزرو صندلی ها را می دهند. استفاده از یک سایت مانند seatguru.com جهت پیدا کردن بهترین صندلی در پرواز، مشروط بر اینکه آیا شما می خواهید بعد از فرود اولین نفر باشید برای پیاده شدن، در نزدیکی توالت باشید، و یا نیاز به فضای اضافی جلوی پا دارید و  اگر مشکل هزینه ندارید، یک صندلی اضافی برای نوزاد و یا کودک خود بخرید و از سفر خود لذت ببرید. به جای رزرو دو صندلی در کنار یکدیگر، صندلی کنار راهرو و صندلی کنار پنجره را رزرو کنید، و اگر پرواز پر نیست یک صندلی یدکی در وسط رزرو کنید. قرار دادن صندلی کودک نو پا خود در کنار پنجره نه تنها یک راه عالی برای نگه داشتن آن ها بلکه یک راه عالی برای سرگرم کردن آن ها است. اگر شما می خواهید از هزینه اضافی پیش رزرو صندلی ها جلوگیری کنید، باید سریع تر اقدام به خرید صندلی کنید نا شانس کنار هم بودن را از دست ندهید.

2- هوشمندانه بسته بندی کنید

برنامه ریزی برای حوادث، بیماری و ریزش مایعات مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. همراه داشتن دستمال بچه، کیسه های پلاستیکی، دارو، مجموعه ی لباس ها و مقداری از ملزومات مهم را که روزانه به آن نیاز دارید را در کیف دستی خود می توانید قرار دهید. همچنین همراه داشتن یک بالش که قابل باد کردن باشد، برای زیر سر بچه ها که در کنار پنجره در مقابل دیواره هواپیما هستند برای راحتی استراحتشان لازم است. فراموش نکنید وزن کیسه های خود را در خانه برای جلوگیری از هزینه های اضافی چک کنید.

3- کیف وسایل خود را ایمن کنید

از قرار دادن نام و آدرس خود روی یک برچسب و درج آن روی وسایل خود اجتناب کنید، چرا که در نتیجه آن هر کسی از راه تماس با آن از خالی بودن منزل شما آگاه می شود. در عوض آن می توانید از یک ردیاب کیف که به گوشی هوشمند شما وصل می شود استفاده کنید و همچنین یک از عکس از محتویات چمدان خود بگیرید که در صورت گم شدن آن شما می توانید بگویید چه چیزهایی را از دست داده اید. همچنین چمدان خود را با یک برچسب یا روبان از چمدان دیگران بر روی  چرخ گردان چمدان ها متمایز کنید.

4- نرم افزار هواپیمایی مربوطه را دانلود کنید

نرم افزار هواپیمایی خود را برای ذخیره یک نسخه دیجیتال از کارت پرواز شما و اطلاعات به روز پروازتان دانلود و نصب کنید.

5- به یاد داشته باشید که کجا پارک کرده اید

در طبقه 3  یا 5 بودین؟ عکسی به منظور یاد آوری از مکان پارک کردنتان در فرودگاه به منظور امنیت ماشینتان و پیدا کردن آن برای بازگشت به خانه بگیرید.

6- صف ورود مناسب را انتخاب کنید

چرا همیشه این گونه به نظر می رسد که افرادی که در صف دیگر هستند سریع تر از شما حرکت می کنند؟ صفی را انتخاب کنید که کنار صف بیزینس کلاس است. به این دلیل که معمولا نسبت به صف های دیگر سرشان شلوغ نیست و گاهی اوقات مسافران صف کنار خود را نیز پذیرش می کنند.

7- رد شدن سریع از صف کنترل امنیت

پیش رزرو کردن جای مناسب در  صف امنیت ، شما را از ماندن در صف های طولانی باز می دارد. اگر شما می خواهید از هزینه های اضافی جلوگیری کنید و صف کنترل امنیت را رد کنید به سمت چپ بروید. از آنجا که اکثر مسافران راست دست هستند آنها به طور طبیعی در هنگام انتخاب یک خط امنیتی به سمت راست تغییر جهت می دهند، بنابراین مردم کمتری در خطوط سمت چپ می مانند.

8- اولویت سوار شدن

اگر تمام محفظه بالای سر پر هستند زمانی که شما روی صندلی خود می نشینید و هیچ فضای خالی برای وسایل شما وجود ندارد، شما ممکن است در خواست بررسی دهیدزودتر سوار شوید تا از جدا شدن اموالتان از صندلی به دور باشید. اگر شما نمی خواهید بیش از حد در یک فضای محدود قرار بگیرید شریک سفر خود را برای ذخیره ساک هایتان بفرستید و خودتان در جلوی گیت با فرزندانتان منتظر باشید.

9- زمان بندی تغذیه

تغییری که در فشار هوا در طول برخاستن و فرود رخ می دهد برای بچه های کوچک باعث اضطراب می شود. زمان بندی صحیح شما برای تغذیه به آن ها کمک می کند در طول پرواز در جای خود راحت باشند و خوردن تغذیه به آن ها کمک می کند با این فشار هوا راحت تر برخورد کنند. و همین امر شامل کودکان نیز می شود که آن ها را می توان با یک آبنبات در طول پرواز آرام و راحت نگه داشت.

10- سرگرمی های حین پرواز

تنها چیزی که بدتر از گیر افتادن در یک پرواز با تاخیر است، گیر افتادن در این شرایط با یک کودک بی حوصله است که ساعت ها قبل از سرگرمی خود جدا شده است. در این مواقع بهره بردن از اسباب بازی های مورد علاقه، کتاب، کتاب های رنگ آمیزی، استیکرها، و چیزهایی که از خانه به همراه دارید ضروری است. همچنین می توان با دانلود فیلم و نرم افزارهای آموزشی بر روی تبلت یا گوشی هوشمند خود از امکان سرگرمی آن ها بهره برد و از پر بودن شارژهای این وسایل و همراه داشتن هدفون مطمئن شوید.

11- هم سفران خود را نادیده نگیرید

وقتی اوضاع شما خوب نباشه و در شرایط خوبی نباشید، ممکنه آرزو کنید که نامرئی بشید، اما با تقدیم یک عذرخواهی واقعی وقتی که اشتباهی رخ داده می توانید از همسفران خود کمک بگیرید. به یاد داشته باشید، همه ما روزی بچه بودیم، با این حال، برخی از افراد هستند که به سادگی کودکان را دوست ندارند به این افراد بی توجه باشید و آن ها را به حال خودشان رها کنید. شما و فرزندتان به همان اندازه که آن ها در هواپیما حق دارند دارای حقوق هستید. اما باید مطمئن شوید که فرزندانتان مزاحم راحتی مسافران نشوند.

12- نفس عمیق بکشید

اگرچه انجام آن آسان تر از گفتن آن است، کودک شما، روی سیگنال های شما قرار دارد و اگر شما استرس داشته باشید این استرس را برای او هم ارسال خواهید کرد. بنابراین یک نفس عمیق بکشید، بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد، و به این نکته توجه داشته باشید که پرواز همیشگی نیست و وقتی که به روی زمین برسید تعطیلات در انتظار شماست.

بهترین تخفیف های ما را از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت کنید.
پست الكترونيكي :
شماره ی همراه :
پرواز داخلی
پرواز خارجی
تور داخلی
تور خارجی
زودتر از دیگران از آفرهای پرواز و تور با خبر شوید
طراحی و توسعه توسط گروه ندای فناوری