Loading...
اخبار سایت » 10 نکته برای صرفه جویی در پروازهای ارزان قیمت
موضوع :
10 نکته برای صرفه جویی در پروازهای ارزان قیمت
بررسی کنند که آیا با تمام مزایای پنهان و شفاف بلیط های پروازی مختلف ، بار مجاز ، شما می توانید با یک خط هوایی ارزان یا با همان قیمت یا مشابه آن، با سطح بالایی از خدمات مشتری، با راحتی بیشتر و زحمت کمتر، پرواز کنید.

10 نکته برای صرفه جویی در پروازهای ارزان قیمت

1- رزرو دو پرواز تکی

قبل از رزرو پرواز برگشت، بررسی کنید که انتخاب دو پرواز تکی برای شما از نظر حمل و مسیر هزینه ی مناسب و ارزانی دارد یا خیر. بخصوص صرفه جویی در رزروهای خانوادگی و یا گروهی. بررسی گزینه های مختلف با استفاده از سایت BuyTicket.ir

2- مراقب فروش ها باشید

از ایمیل هایی که توسط تبلیغات "فروش" خطوط هوایی مختلف می شود استفاده نکنید چرا که این ها اغلب فقط یک شگرد بازاریابی است. حتی اگر قیمت آگهی شده صندلی هم ناچیز است، شما مجبور به پرداخت مالیات، هزینه رزرو و دیگر هزینه های اضافی که خطوط هوایی به قیمت اولیه آن اضافه می کند خواهید شد. "فروش" لزوما به این معنی نیست که صندلی ها پس از آن گران تر نخواهد شد. خطوط هوایی  EasyJet و British هر دو توسط دیده بان BBC در آوریل 2012 به جهت اقدامات مشکوک خود که شامل "فروش" بود و در آن قیمت صندلی بعد از به پایان رسیدن "فروش" کاهش یافته بود، مورد انتقاد قرار گرفتند.

3- عجله نکنید !

در تصمیم خرید خود، از اظهارات خطوط هوایی که، "تنها 4 صندلی با این قیمت باقی مانده" خود را تحت فشار قرار ندهید. چرا که هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد که بعد از آن قیمت ها تغییر نکند، تنها ممکن است نسبتا پایدار، کمی افزایش و یا سقوط داشته باشد.

4- مراقب تبدیل ارز باشید

مراقب عملکرد " تبدیل ارز" باشید. اگر پرواز شما به یورو یا دلار آگهی شده، حتما از نرخ تبدیل آن به ریال مطمئن شوید. گاهی اوقات سایت ها با نرخ تبدیل ارز حواله ای و بالاتری مبلغ شما را به ریال تبدیل می کنند. از قیمت قطعی پرواز به همراه مالیات و ارزش افزوده ی آن به ریال اطمینان حاصل کنید.

 

5- در باره "آپشن های اضافی" مجددا فکر کنید

با اضافه کردن "آپشن های اضافی" مانند بیمه مسافرتی، صندلی از پیش انتخاب شده، وعده های غذایی و ... در پرواز عجله نکنید . شما تقریبا به طور قطع می تواند با در نظر گرفتن بیمه مسافرتی سالانه هواپیمایی به طور مستقل یک معامله بهتر داشته باشید؛ خود گیت ایرلاین پروازی به شما یک صندلی در فرودگاه به شما اختصاص می دهد اگر شما آن را برای خودتان انتخاب نکنید و در پرواز وعده های غذایی خود را می توانید تا 4الی5 ساعت قبل از خروج اضافه کنید که این مقدار بستگی به ایرلاین دارد. ضمن اینکه هنگام رزرو مخصوصاً در پروازهای خارجی به بار مجاز خود نیز دقت کنید. برخی ایرلاین ها با کم کردن هزینه ی کلاس پروازی خود ، از شما در فرودگاه بابت داشتن بار ممکن است هزینه اضافه تری بگیرند.

6- بررسی "مزایای" مرتبط با کودکان

اگر شما در حال پرواز با نوزادان و کودکان هستید، هزینه حمل اقلام ضروری مانند صندلی های فشار، صندلی ماشینی کودک، و غیره را بررسی کنید. بسیاری از خطوط هوایی حمل این اقلام را رایگان انجام می دهند اما برخی از آن ها مانند Ryanair به ازای هر قلم اگر آنلاین رزرو کرده باشید   10 پوند و  اگر در فرودگاه به صورت حضوری پرداخت کنید 20 پوند هزینه دریافت می کنند. به طور مشابه، برخی از ایرلاین ها ها نوزادان را یک کمک هزینه 5 کیلوگرمی بار آزاد محسوب می کنند، در حالی که برخی آن را به حساب نمی آوردند. "مزایای" مرتبط با کودکان می تواند در رزروهای خانوادگی شما هزینه ی نهایی متفاوتی ایجاد کند.

7- مراقب هزینه های مخفی هنگام چک کردن آنلاین باشید

بعضی از خطوط هوایی از شما دعوت می کنند برای چک این آنلاین و پس از آن شما را قبل از رسیدن به مرحله "دریافت کارت پرواز" مجبور به پرداخت هزینه برای انتخاب صندلی می کنند. خطوط هوایی Monarch و Flybe هر دو نمونه ای از این خطوط هواپیمایی هستند.

8- خطوط هوایی کم هزینه همیشه ارزانترین نیست

بررسی کنند که آیا با تمام مزایای پنهان و شفاف بلیط های پروازی مختلف ،  بار مجاز ، شما می توانید با یک خط هوایی ارزان یا با همان قیمت یا مشابه آن، با سطح بالایی از خدمات مشتری، با راحتی بیشتر و زحمت کمتر، پرواز کنید.

 

وب سایت خرید بلیط BuyTicket.ir به شما این امکان را می دهد تا با بررسی شرایط پروازی بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

بهترین تخفیف های ما را از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت کنید.
پست الكترونيكي :
شماره ی همراه :
پرواز داخلی
پرواز خارجی
تور داخلی
تور خارجی
زودتر از دیگران از آفرهای پرواز و تور با خبر شوید
طراحی و توسعه توسط گروه ندای فناوری