Loading...
اخبار سایت » صرفه جویی در هزینه برای سفرهای گروهی
موضوع :
صرفه جویی در هزینه برای سفرهای گروهی
زمانی که شما گروهی سفر می کنید پول می تواند به یک مسئله مهم تبدیل شود، به خصوص در مواقع رویدادهای محتمل که شما نمی خواهید به همان اندازه هزینه کنید.

8  نکته برای صرفه جویی در هزینه ها زمانی که در سفر گروهی هستید

زمانی که شما گروهی سفر می کنید پول می تواند به یک مسئله بزرگ تبدیل شود، به خصوص در مواقع رویدادهای محتمل که شما نمی خواهید به همان اندازه هزینه کنید. هنگامی که شما در حال سفر با یکدیگر هستید، و همه چیز تمام می شود هزینه ها کمی بیشتر از انتظار شما افزایش می یاید و این امر موجب تنش برای شما می شود. به همین دلیل مهم است که برای همه چیز آماده شوید و این بدان معناست از یک مشاوره بودجه استفاده پیروی کنید و به جای نگرانی در مورد نقدینگی در کیف پولتان و یا در بین دوستانتان از مناظر لذت ببرید.

1- از قبل نسبت به بودجه ، جدی تصمیم بگیرید

این احتمالش وجود دارد که همه شما به مقدار متفاوتی پول دسترسی داشته باشید. باید اعتراف کرد در سفرهای گروهی هر فرد بودجه و اهداف مختلفی برای هزینه کردن دارد. اگر شما به صورت روزانه  بودجه خود را مدیریت کنید ، گروه می تواند در مورد بایدها و نبایدهای هزینه ی خود در سفر تصمیم گیری کند.

2-  درک بودجه های مختلف دیگران

هنگامی که شمادر  بودجه تصمیم گیرنده شدید، سعی کنید به آن پایبند باشید و بگذارید دیگران برای بودجه ی خودشان تصمیم بگیرند و به این دلیل که هر شخص برای هدف خودش خرج می کند پایبند باشید.

 

3- از خرج و مخارج خود در سفر یادداشت برداری کنید

ممکن است شما در مورد چند هزار تومن کم یا زیاد نگران نباشید ، ولی شخص دیگری در گروه وابسته به همین چند هزار تومن باشد. ضمن اینکه مخارج خود را مدیریت می کنید ، مقداری هم برای شرایط اضطراری می توانید ذخیره کنید.

4- آرامش و ثبات داشته باشید

هنگامی که شما در یک گروه درحال سفر کردن هستید، نگهداری و حفظ امورمالی آن می تواند دشوار باشد. گروهی سفر کردن ممکن است باعث شد در خوردن و نوشیدن زیاده روی کنید و باید روی این موضوع کنترل داشته باشید.

 5- خسیس نباشید

خسیس نباشید، چرا که برای خودنان و سایرین تجربه بدی بجا خواهید گذاشت. اگر شما روی بودجه در مضیقه هستید، در ابتدا اجازه دهید دوستانتان این را بفهمند تا اصراری به خرید کردن روی حساب شما نداشته باشند !

6- صرفه جویی در پول گروه

به عنوان یک گروه، شما می توانید پول را در همه چیز، از حمل و نقل گرفته تا فعالیت ها و محل اقامت ذخیره و صرفه جویی کنید. هنگامی که شما در حال پیدا کردن فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های گروه می گردید ، مصالحه کردن در برخی موارد ، مانند استفاده از مبل تخت شو به جای تخت خواب می تواند در هزینه های کلی تاثیرگذار باشد.

7- اجازه ماشین

سفر به اروپا به صورت گروهی در یک ماشین می تواند مقدار زیادی از پول را صرفه جویی کند. یک ماشین می تواند برای تا  9 نفر اجاره شود به این معنی که با چند پوند هزینه برای هر نفر حمل و نقل را ردیف کنید.

این بدان معنی است که هزینه چمدان و حمل هوایی آن، هزینه محل اقامت و مواد غذایی را ذخیره می کنید چرا که در داخل ماشین هم می توانید غذا بخورید. شما حتی می توانید از یک اجاق مسافرتی هم استفاده کنید.

8- برقراری ارتباط

به عنوان یک گروه در طول مدت برای صرفه جویی در پول روی شما حساب می شود. به عنوان مثال، خوابگاه ها،خوابیدن در هنگام حمل و نقل، و یا در اتومبیل، بنابراین هرکس می داند در چی چیزهایی برای خود حد و حدود رفتاری دارد. به یاد داشته باشید که چند یورو کم و یا زیاد ارزش از دست دادن دوستی را ندارد بنابراین اگر به دنبال خوش گذرانی با مقدار کمی هزینه ذخیره شده و باهم بودن تا شب آخر هستید، عادلانه و منصفانه ارتباط برقرار کنید.

بهترین تخفیف های ما را از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت کنید.
پست الكترونيكي :
شماره ی همراه :
پرواز داخلی
پرواز خارجی
تور داخلی
تور خارجی
زودتر از دیگران از آفرهای پرواز و تور با خبر شوید
طراحی و توسعه توسط گروه ندای فناوری