Loading...
1396/08/03طی شهریورماه شرکت هواپیمایی اترک ایر که ۷۲ درصد پروازهایش با تاخیر انجام شد، رتبه نخست تأخیرهای پروازی این ماه را به خود اختصاص داد و هواپیمایی معراج با کمترین درصد تاخیر رتبه ی نخست منظم ترین ایرلاین داخلی را کسب کرد.
1396/01/28زمانی که شما گروهی سفر می کنید پول می تواند به یک مسئله مهم تبدیل شود، به خصوص در مواقع رویدادهای محتمل که شما نمی خواهید به همان اندازه هزینه کنید.
1396/01/24فکر سفر با کودکان و به دنبال کشیدن آن ها ممکن است شما را نگران کند، اما شما می توانید با برنامه ریزی از پیش تعیین شده با امیدواری از سفر خود لذت ببرید
1395/12/18مسافرت در یک پرواز با مسافت کوتاه آسان است، و شما از یک فنجان قهوه و نوشیدنی لذت می برید. اما در یک پرواز با مسافت طولانی، خوابیدن روی صندلی لوکس برای بسیاری از ما دست نیافتنی است و این امر باعث ناراحتی می شود چرا که خوابیدن بهترین راه برای جلوگیری از خستگی در پرواز است. بنابراین در اینجا 6 نکته به منظور به حداکثر رساندن شانس استراحت شما بیان می شود.
1395/12/15بررسی کنند که آیا با تمام مزایای پنهان و شفاف بلیط های پروازی مختلف ، بار مجاز ، شما می توانید با یک خط هوایی ارزان یا با همان قیمت یا مشابه آن، با سطح بالایی از خدمات مشتری، با راحتی بیشتر و زحمت کمتر، پرواز کنید.
1395/12/10برای مسافران، همیشه سفر کردن با یک بچه کوچک و یا کودک در صدر فهرست "بدترین تجربه های پرواز" است، و این امر می تواند سبب بر انگیختن احساس اضطراب پدر و مادر ها برای سفر با خانواده خود شود. با این حال، برخی نکات ساده وجود دارد که به شما کمک می کند سفری بدون استرس و اضطراب را برای خود و خانواده تان ممکن سازید.
1395/12/09حال و هوای اغلب فرودگاه ها به مسافران احساسی مثل گیر افتادن در برزخ را می دهد، اما در میان آن ها بازدید از این 5 فرودگاه از لحاظ ساختار و معماری حس فوق العاده ای را برای شما رقم میزند.
1395/10/22چگونه بلیط هواپیمای ارزان بخریم ؟
1395/09/14چگونه در فرودگاه باتجربه باشیم؟ خطوط طولانی چک و بار و نقاط امنیتی بسیار در مسیر شما تا سوار شدن به هواپیما این امر را بسیار طولانی کرده است. در این مقاله راهنمایی هایی در اختیار شما قرار می گیرد تا این زمان طولانی را آسوده تر بگذرانید.
1394/11/08چشم های پف کرده، پوست خشک، مو های چین دار اصلا جالب به نظر نمی رسد.ما دوست داریم شما همواره در سفر زیبا باشید بخصوص بعد از رسیدن به مقصد و بی خوابی در هواپیما با چشم های قرمز. در این مقاله ترفندهایی برای حفظ زیبایی را مطرح می کنیم.
بهترین تخفیف های ما را از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت کنید.
پست الكترونيكي :
شماره ی همراه :
پرواز داخلی
پرواز خارجی
تور داخلی
تور خارجی
زودتر از دیگران از آفرهای پرواز و تور با خبر شوید
طراحی و توسعه توسط گروه ندای فناوری